Grup Hepsi Fun
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Grup Hepsi Fun

Bütün Hepsi Funları Barada Toplanıyor!

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

HEPSİNİN KORKULARI VE HAYALLERİ

YazarMesaj
Cemreji-Admin
Admin
Cemreji-Admin

HEPSİNİN KORKULARI VE HAYALLERİ Empty
MesajKonu: HEPSİNİN KORKULARI VE HAYALLERİ   HEPSİNİN KORKULARI VE HAYALLERİ Icon_minitimeSalı Mayıs 20, 2008 2:03 pm

En büyük korkunuz ne?
Cemre:Sevdiğim insanları kaybetmek.
Eren:Hiç dans edemeyecek kadar büyük bir sakatlık geçirmek.
Yasemin:Sakat kalmaktan korkarım.Ölmekten değil de sakat kalmaktan çok korkarım çünkü o herşeyi engelliyor.Bir de sevdiğim ve değer verdiğim insanları kaybetmek.
Gülçin:Benim de aynı şekilde,bunu en çok,yaşayarak bilenlerden biriyim.Ben bu korkuyu yaşadım.Kazadan sonra''Acaba geçmeyecek mi?''diye çok düşündüm.Gerçekten dans edemeyecek,yürüyemeyecek şekilde sakatlanmayı asla istemem.

-Grup olarak en büyük hayaliniz?Çok büyük bir başarı ne olurdu sizce?
Cemre:Devamlı değişiyor aslında.Ama en yüksek herhalde MTV Müzik Ödülleri Töreni'nde olmak olabilir.
Eren:Ya da karşımızda deli gibi kalabalık bir seyirci,inanılmaz ışık ve sahne organizasyonuyla bir konser vermek olabilir.Böyle bir görsel şov çok güzel olurdu.

-Peki mesela''çok param olsa şunu alırdım''dediğiniz şeyler var mı?
Cemre:Ben güzel bir ev alırdım.
Eren:Gerçekten kocaman,benim tüm ihtiyaçlarımı içine alabilecek tekerlekli bir ev.Karavan gibi bir şey kısaca...
Yasemin:Benim anneme sözüm vardı zaten ilk albümün parasıyla ona bir ev alacaktım.İlk albümün parasıyla alamadım ama şimdi ikinci albümün parasını da biriktirerek ona güzel bir ev alacağım.
Gülçin:Bende ev alırdım ama içinde hem büyük bir müzik stüdyosu,hem de dans stüdyosu olacak,hem de yaşadığım yer olacak.Her şeyimizi orada yapacağız
https://gruphepsifun.yetkinforum.com

HEPSİNİN KORKULARI VE HAYALLERİ
1 sayfadaki 1 sayfası